Cricket Himalaya
Cricket News From Top of The World

‘नवलपुर प्रिमियर लिग’ को अक्सन सम्पन्न, कार्तिक ५ बाट लिग सुरु हुने !

असोज १४/नवलपरासी

राइजिङ स्टार क्रिकेट एकेडमि, नवलपरासीको आयोजनामा आगामी कार्तिक ५ गतेबाट कावासोती क्रिकेट मैदान, थाना चोकमा “नवलपुर प्रीमियर लिग,२०७५” हुने भयको छ !

कुल ८ टिम सहभागी हुने उपरोक्त प्रतियोगिताको बिजेताले रु १,११,१११/- प्राप्त गर्नेछ भने उप बिजेताले रु ५५,५५५/- प्राप्त गर्नेछ !

सहभागी हरेक टिमले १५ जना खेलाडिले अक्सन मार्फत किनेका थिय !

टिम र खेलाडिको नामावली निम्न अनुसार रहेको छ

1. Team ‘Binayee Chasers’

1. Bishal Poudel’C’ 2. Pappu Kumar Yadav 3. Ashish Jha 4. Sharad Tiwari
5. Dinesh Kafle 6. Sushant Singh
7. Diwash Bhusal 8. Aditya Singh
9. Pramod Acharya 10. Hemanta Chhetri 11. Prajwal Ghimere 12. Krishna Ghimere 13. Rupesh Giri
14. Dinank Pandey 15. Suman Timilsina

2. Team ‘Bungdikali Stars’

1. Santosh Dumre ‘C’ 2. Jitendra Shahi
3. Sandesh Basnet 4. Sagar Poudel
5. MD Sabir Mansoor 6. Thom Bd. Budha 7. Hari Neupane 8. Ganesh Dawadi 9. Sandip Chhetri 10. Sandeep Sthrestha 11. Rohit Ghimere 12. Ritesh Bhandari 13. Vivek Kafle 14. Vimal Rana magar 15. Jagadis ansari

3. Team ‘Gaidakot Warriors’

1. Billam Thapa ‘C’ 2. Jaggu Chhetri 3. Mahesh Khadka 4. Ardhin Chhetri 5. Ashish Pandey 6. Rojish Bhurtel 7. Satish Patahar 8. Pawan Neupane 9. Shishir Dahal 10.Prakash Giri 11. Sanjay Poudel 12. Rajesh Gurung 13. Padam KC 14. Biraj Subedi 15. Narayan Sharma

4. Team ‘Devchuli Smashers’

1. Samir Sthrestha ‘C’ 2. Prakash Kafle
3. Shahil Dhakal 4. Arya Mahato 5. Sudhansu Bhattarai 6. Prashant Gautam 7. Gaurav BK 8. Roman Tiwari 9. Saksham Thapa 10. Tanka Pd. Saru Magar 11. Shivahari Thapaliya 12. Sudip Khanal 13. Birju Shankar Sunar 14. Sachin Kandel
15. Shankar Bhusal

5. Team ‘Madhyabindu Challengers’

1. Subash Koirala ‘C’ 2. Partik Pun 3. Deepak Dumre 4. Bishal Rana 5. Milan Neupane 6. Mukunda Raj Acharya 7. Keshab Giri 8. Sujan Sapkota 9. Nabin Tiwari 10. Swikar Sthrestha 11. Karan Sharma 12. Nabin Khadka 13. Sagar Sharma 14. Roshan Regmi 15. Kasish Raj Amatya

6. Team ‘Bulintars Bulls’

1. Rawan Lamkaha Magar ‘C’ 2. Dilip Kumri 3. Sameer Amhed 4. Rupesh Khadka 5. Mahesh Rana 6. Bipin Thapa 7. Sudin Sigdel 8. Arjun Giri 9. Manish Thami 10. Shishir Acharya
11. Bhagwan Kafle 12. Bhawani 13. Ayush Poudel 14. Samir Sthrestha 15. Bishal Pokhrel

7. Team ‘Hupsekot Fitebats’

1. Raja Bhattarai ‘C’ 2. Anup Sharma
3. Rahim Ansari 4. Promise Aryal 5. Praveen Bhujel 6. Pratham Raj Bhujel
7. Shishir Lamichhane 8. Sujan Sthrestha 9. Aayush Sigdel 10. Krishna Bhurtel 11. Nishan Kunwar 12. Amis Lamichhane 13. Shakti Nepal 14. Raj Kumar Kau Tharu 15. Shishir Kandel

8. Team ‘Kawasoti Maroons’

1. Manzil Neupane ‘C’ 2. Rahul Sharma 3. Kunal Basnet 4. Sudip Devkota 5. Bibek Sapkota 6. Sakar Raut 7. Bal Krishna Subedi 8. Madan Subedi 9. Bishnu Subedi 10. Dipesh Subedi 11. Amrit Chapagain 12. Rohit Sapakota 13. Kailash pangeni 14. Prashant Chapagain 15. Nirmal Khanal